Prečítajte si novinky zo sveta GAMBU!

Gamba & Scandal

GAMBA

12/20/20223 min read

“Mali sme záujem spraviť skladbu do ktorej sa budú môcť vcítiť naši poslúchači.
Tým, že sme normálny ľudia s chuťou posúvať hudbu dalej, tak sa ju snažíme témovo posúvať, čo najdôvernejšie naším poslúchačom.” – Gamba & Scandal.

Gamba Scandal ARZNL EP
Gamba Scandal ARZNL EP

HipHop Stage CZ

close view of DJ controller
close view of DJ controller

Party
Portal SK

''Je tomu tak! Raper Gamba, ktorého pozná každý, kto mal možnosť na začiatku druhej dekády 21. storočia sledovať slovenskú Hip Hop scénu nám prináša EP, ktoré nesie názov Arzenál! EP vzniklo v spolupráci s mladým, talentovaným hudobníkom Scandalom, ktorého môžete poznať vďaka skladbám ako sú Neľutujem, Zombie alebo Reset. EP bude obsahovať 5 trackov, pričom nám toto duo prináša premiérovú skladbu, ktorá nesie názov “Nechaj ma žiť”!''

„Vo videoklipe môžeme taktiež nájsť svoju úlohu aj DominosBarber, za čo mu týmto ďakujem, že bol ochotný sa presúvať po všetkých lokáciách. Po vydaní videoklipu začíname so Scandalom pracovať na spoločnom EP, ktoré nesie pracovný názov Arzenal. Bude pestré, plné rôznych štýlov, rapu, spevu a melodických častí, tak ako aj v tejto skladbe. Ďakujem všetkým zúčastneným a pozdravujem všetkých, čo to podporia. Hudba navždy, hudba lieči.” uzatvára Gamba.

RUKA HORE SK

gambaclanok
gambaclanok

Gregi.net

''Motivačná novinka je na svete, Scandal a Gamba opäť spojili svoje sily a prinášajú nám nový videoklip k songu Plán B. Skladba hovorí o situáciách každého z nás, kedy nám nie všetko vychádza podľa našich predstáv. Práve preto nám táto ostrieľaná dvojica pripomína, že je potrebné mať takzvaný Plán B!''

greginet
greginet

Radio ViVa

gambablogsk
gambablogsk

Scandal a Gamba pripomínajú, že v živote musíš mať vždy Plán B!

Level Up
Level Up

GAMBA ft. SCANDAL - PLAN B (Official VIDEO)

Hashtag

„Touto cestou sme chceli podporiť a motivovať mladých ľudí, aby sa to nebáli riešiť, hovoriť o tom, vzdelávať sa a poznať svoje práva. Touto cestou sa aj chcem poďakovať Scandalovi za urgent nahranie, mix master, Daky Production za fér prístup, že vybavil chalanov zo sídliska, ktorých tiež pozdravujem a ďakujem za to, že sa podujali zahrať príbehovú časť.

HASHTAG>

gamba hashtag sk
gamba hashtag sk